
Пила шабельна акумуляторна MILWAUKEE, C12 HZ-0 (каркас, полотно, картонне пакуваннчя) (4933500559)
7 066 ₴
- В наявності
- Код: 4933500559
0 (800) 33-83-95
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
M12 System Power
Шабельна пилка Milwaukee C12 HZ-0
Компактність
Довжина всього 280 мм робить цей інструмент ідеальним для роботи у важкодоступних та обмежених місцях.
FIXTEC System
Запатентована система для швидкої та легкої заміни полотна без використання додаткових ключів.
REDLINK™
Інтелектуальна система захисту від перевантаження інструменту та акумулятора для максимальної надійності.
Технічні характеристики:
| Напруга | 12 В |
| Частота ходу (без навт.) | 0 - 3000 дв/хв |
| Амплітуда ходу | 13 мм |
| Рівень вібрації | 10.5 м/с² |
| Тип акумулятора | Li-Ion (система M12) |
| Вага | 0.8 кг |
| Артикул | 4933500559 |
Особливості продукту:
- Комфорт: Низький рівень вібрації (10,5 м/с²) забезпечує тривалу роботу без втоми.
- Функціональність: Світлодіодне підсвічування та індикатор заряду вбудовані безпосередньо в корпус двигуна.
- REDLITHIUM-ION™: Оптимізована потужність та можливість роботи при екстремально низьких температурах до -20°С.
- Універсальність: Працює з усіма акумуляторами лінійки Milwaukee® M12™.
Комплектація та пакування:
У комплект входить: Шабельна пилка C12 HZ-0, полотно, інструкція. Поставляється у фірмовій картонній коробці.
УВАГА! Акумулятор та зарядний пристрій не входять до комплекту постачання.
УВАГА! Акумулятор та зарядний пристрій не входять до комплекту постачання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амплітуда ходу, мм | 13 |
| Артикул | 4933500559 |
| Гарантія, міс | 36 |
| Двигун | Щітковий |
| Джерело живлення | Акумулятор |
| Категорія товарів 1 | Електроінструмент |
| Категорія товарів 2 | Пили |
| Категорія товарів 3 | Пилки шабельні |
| Килькість, ходячи за хвиліну | 0-3000 |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Напруга акумулятора (В) | 12 |
| Платформа | M12 |
| Технологія | M12 щіткові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 066 ₴
