Shockwave Impact Duty™
Біти Milwaukee SHOCKWAVE Hex 12 мм (25 мм) — 3 шт.
Shock Zone™
Унікальна зона кручення поглинає удари та робить насадку еластичною під час важких робіт.
Ресурс 30x
Збільшений термін служби порівняно зі звичайними бітами завдяки спеціальній термообробці.
Custom Alloy 76™
Спеціальна формула сталі Milwaukee® робить насадку максимально стійкою до ударів.
Технічні характеристики:
| Тип насадки | Шестигранник (Hex 12) |
| Загальна довжина | 25 мм |
| Тип хвостовика | 1/4" Hex |
| Призначення | Для імпульсних гайковертів та дрилів |
| Кількість в упаковці | 3 шт. |
| Упаковка | Фірмовий блістер |
| Артикул | 4932500385 |
Технологічні переваги:
Impact Duty™: Система аксесуарів Shockwave — це ідеальне рішення для будь-яких видів робіт. Геометрія Shock Zone розроблена для гнучкості, що дозволяє поглинати більш ніж 3-кратний крутний момент та значно знижує тиск на наконечник.
Особливості конструкції:
- Компресійний кований наконечник: Забезпечує відмінну посадку та мінімізує знос граней кріплення.
- Еластичність: Поєднання дизайну Shock Zone та загартованої сталі робить біту надзвичайно витривалою.
- Надійність: Спеціальна обробка металу робить насадку стійкою до руйнування при пікових навантаженнях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4932500385 |
| Довжина загальна, мм | 25 |
| Категорія товарів 1 | Витратні матеріали |
| Категорія товарів 2 | Біти |
| Категорія товарів 3 | Біти HEX |
| Кількість в пакуванні, шт | 3 |
| Призначення | Ударне |
| Розмір накінечника | Hex 12 мм |
| Тип наконечника | Шестигранний (HEX) |
| Тип хвостовика/садки | 1/4\" Hex |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180 ₴

