Shockwave Impact Duty™
Біти Milwaukee SHOCKWAVE Hex 8 мм (25 мм) — 3 шт.
Shock Zone™
Геометрія, що поглинає удари та робить насадку еластичною під дією пікових навантажень.
Ресурс 30x
Спеціальна загартована сталь забезпечує до 30 разів триваліший термін служби.
Precision Fit
Компресійний кований наконечник гарантує ідеальну посадку та запобігає вислизанню.
Технічні характеристики:
| Тип шліца | Шестигранник (Hex 8.0) |
| Довжина | 25 мм |
| Тип хвостовика | 1/4" Hex (шестигранник) |
| Матеріал | Конструкційна сталь (формула Milwaukee®) |
| Кількість в упаковці | 3 шт. |
| Пакування | Блістер |
| Артикул | 4932500383 |
Технології Shockwave Impact Duty™:
Оптимізовано для імпульсних робіт: Система Shockwave ідеально підходить для високих навантажень. Унікальна зона кручення Shock Zone™ поглинає понад 3-кратний момент, що крутить, захищаючи наконечник від передчасного зламу та зносу.
Особливості продукту:
- Витривалість: Спеціальна термообробка робить метал стійким до сильних ударів.
- Надійність: Геометрія наконечника знижує ризик пошкодження граней кріплення.
- Якість: Професійне рішення для серійного закручування та важких робіт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4932500383 |
| Довжина загальна, мм | 25 |
| Категорія товарів 1 | Витратні матеріали |
| Категорія товарів 2 | Біти |
| Категорія товарів 3 | Біти HEX |
| Кількість в пакуванні, шт | 3 |
| Призначення | Ударне |
| Розмір накінечника | Hex 8 мм |
| Тип наконечника | Шестигранний (HEX) |
| Тип хвостовика/садки | 1/4\" Hex |
Інформація для замовлення
- Ціна: 179 ₴

