Shockwave Impact Duty™
Біти Milwaukee SHOCKWAVE Hex 3.0 мм (25 мм) — 3 шт.
Shock Zone™
Геометрія зони кручення розроблена для гнучкості, що поглинає удари та знижує ризик зламу.
Ресурс 30x
Термін служби у 30 разів довший порівняно зі стандартними бітами завдяки спецтермообробці.
Точна посадка
Кований наконечник забезпечує ідеальне прилягання до стінок кріплення, запобігаючи зносу граней.
Технічні характеристики:
| Тип насадки | Шестигранник (Hex 3.0) |
| Загальна довжина | 25 мм |
| Тип хвостовика | 1/4" Hex (DIN 3126 - C 6.3) |
| Матеріал | Конструкційна сталь (формула Milwaukee®) |
| Кількість в упаковці | 3 шт. |
| Упаковка | Фірмовий блістер |
| Артикул | 4932500379 |
Технологічні особливості:
Shockwave Impact Duty™: Ідеальне рішення не тільки для імпульсних гайковертів, а й для звичайних робіт. Поєднання дизайну Shock Zone™ та спеціальної сталі дозволяє поглинати понад 3-кратний момент, що крутить, роблячи біту надзвичайно еластичною.
Основні переваги:
- Висока стійкість до дії ударів завдяки фірмовому сплаву сталі.
- Зменшений тиск на наконечник суттєво знижує ризик поломки насадки.
- Компресійний наконечник гарантує відмінну посадку в гвинтову головку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4932500379 |
| Довжина загальна, мм | 25 |
| Категорія товарів 1 | Витратні матеріали |
| Категорія товарів 2 | Біти |
| Категорія товарів 3 | Біти HEX |
| Кількість в пакуванні, шт | 3 |
| Призначення | Ударне |
| Розмір накінечника | Hex 3 мм |
| Тип наконечника | Шестигранний (HEX) |
| Тип хвостовика/садки | 1/4\" Hex |
Інформація для замовлення
- Ціна: 179 ₴

