
Ложемент з головками подовженими MILWAUKEE ShW 3/4'' SKT, (12 шт.) (45х536х417 мм.) (4932493398)
21 076 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4932493398
0 (800) 33-83-95
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Shockwave™ Impact Duty | 3/4"
Ложемент з ударними головками 3/4" (12 шт.)
Max міцність
Сплав хромомолібденової сталі (Shockwave™) гарантує стійкість до екстремальних ударних навантажень.
Anti-Slip геометрія
Шестигранний профіль захищає кути кріплення та запобігає ковзанню при високому крутному моменті.
Чітке маркування
Рельєфне заповнення червоним кольором та лазерне гравіювання номера для швидкої ідентифікації розміру.
Технічні дані:
| Кількість елементів | 12 шт. |
| Посадковий квадрат | 3/4" |
| Тип головок | Подовжені, ударні |
| Розміри ложемента | 417 x 536 x 45 мм |
| Артикул | 4932493398 |
Склад набору:
- Головки подовжені (22-36 мм)
- Подовжувачі (175 та 250 мм)
- Адаптер з шарніром 3/4"
- Перехідник 3/4" на 1/2"
- Перехідник 3/4" на 1"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4932493398 |
| Категорія товарів 1 | Ручний інструмент |
| Категорія товарів 2 | Набори інструментів у ложементах |
| Категорія товарів 3 | Набори головок торцевих ударних |
| Кількість в пакуванні, шт | 12 |
| Розмір / мм / " | 45 х 536 х 417 |
| Тип хвостовика/садки | 3/4" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 076 ₴
