
Дриль-шуруповерт акумуляторний безщітковий MILWAUKEE, M18 FDD3-502X, 158Нм. (4933479863)
29 278 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4933479863
0 (800) 33-83-95
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
M18 FUEL™ | Gen III Technology
Дриль-шуруповерт M18 FDD3-502X (158 Нм)
Extreme Power
Крутний момент 158 Нм забезпечує найшвидше свердління та загвинчування у найважчих умовах експлуатації.
AUTOSTOP™ Safety
Запатентований механізм автоматичного зупинення захищає оператора від травм при раптовому блокуванні свердла.
Ultra Compact
Довжина всього 173 мм дозволяє працювати з максимальною потужністю навіть у вкрай обмеженому просторі.
Технічні дані:
| Макс. момент | 158 Нм |
| Швидкість (1/2) | 0-550 / 0-2100 об/хв |
| Макс. свердління (дер/ст) | 89 / 16 мм |
| Патрон | 13 мм (металевий) |
| Вага з АКБ | 2.1 кг |
| Комплектація | 2х5.0 Ач, ЗП, Кейс HD-Box |
| Артикул | 4933479863 |
ДНК платформи FUEL™:
- Безщітковий двигун POWERSTATE™
- Інтелект REDLINK PLUS™ для захисту
- Акумулятори REDLITHIUM™ 5.0 Ач
- Повністю металевий затискач для ременя
- Світлодіодна підсвітка робочої зони
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Живлення | Акумулятор |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4933479863 |
| Гарантія, міс | 36 |
| Двигун | Безщітковий |
| Джерело живлення | Акумулятор |
| Категорія товарів 1 | Електроінструмент |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Максимальний момент затягування, Нм | 158 |
| Напруга акумулятора, В | 18 |
| Патрон, мм | 13 |
| Платформа | M18 |
| Швидкість без навантаження об/хв. | 0-500/0-2100 |
| Технологія | M18 FUEL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 278 ₴







