
Свердло по металу MILWAUKEE THUNDERWEB HSS-G DIN338,O8,1х117мм мм, (5 шт), (4932459870)
804 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4932459870
0 (800) 33-83-95
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Thunderweb Technology | HSS-G DIN 338
Набір свердел Milwaukee THUNDERWEB 8.1 мм (5 шт)
Thunderweb Core
Унікальний конічний сердечник товстішає до хвостовика, забезпечуючи виняткову міцність та захист від зламу.
135° Split Point
Кут заточування 135° гарантує миттєвий старт без ковзання («ходіння») поверхнею матеріалу.
Heat Control
Геометрія канавок сприяє швидкому викиду гарячої стружки, запобігаючи перегріву та подовжуючи ресурс.
Технічні дані:
| Діаметр | 8.1 мм |
| Загальна довжина | 117 мм |
| Робоча довжина | 75 мм |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Матеріал | HSS-G (полірована сталь) |
| Кількість в уп. | 5 шт |
| Артикул | 4932459870 |
Сфера застосування:
- Сталь, чавун, бронза та латунь
- Пластик та тверде дерево
- Нержавіюча сталь (до HRC 30)
- Алюміній, мідь (допустимо)
- Полірована поверхня для зниження тертя
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4932459870 |
| Діаметр, у мм | 8,1 |
| Довжина загальна, мм | 117 |
| Довжина робоча, мм | 75 |
| Категорія товарів 1 | Витратні матеріали |
| Категорія товарів 2 | Свердла по металу |
| Кількість в пакуванні, шт | 5 |
| Сплав | HSS-G |
| Стандарт | DIN 338 |
| Технологія | THUNDERWEB |
| Тип хвостовика/садки | Циліндричний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 804 ₴

