
Пила шабельна акумуляторна MILWAUKEE, M18 BSX-402C (4933447285)
30 160 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4933447285
0 (800) 33-83-95
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
M18™ Heavy Duty | Sawzall® Technology
Акумуляторна шабельна пилка Milwaukee M18 BSX-402C
High Performance
4-полюсний двигун Milwaukee® та амплітуда ходу 28.6 мм забезпечують 3000 хід/хв для надшвидкого різання.
Redlink™ Intelligence
Інтелектуальна система захисту від перевантаження інструменту та батареї, що значно подовжує термін служби.
FIXTEC System
Запатентована система для миттєвої заміни пилкових полотен без використання додаткових інструментів.
Технічні характеристики:
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип двигуна | 4-полюсний (щітковий) |
| Частота ходу | 0 - 3000 хід/хв |
| Амплітуда ходу | 28.6 мм |
| Макс. пропил (дерево) | 300 мм |
| Макс. пропил (труба) | 150 мм |
| Вага з батареєю | 4.0 кг |
| Артикул | 4933447285 |
Комплектація 402C:
- Шабельна пилка M18 BSX-402C
- Акумулятор M18 B4 (4.0 Ач) — 2 шт
- Зарядний пристрій M12-18 C
- Фірмове пилкове полотно
- Ударостійкий пластиковий кейс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амплітуда ходу, мм | 28,6 |
| Артикул | 4933447285 |
| Вага (кг) | 4,0 (M18 B4) |
| Гарантія, міс | 36 |
| Двигун | Щітковий |
| Ємність акумулятора, Аг | 4,0 |
| Зарядний пристрій, хв | 80 |
| Джерело живлення | Акумулятор |
| Категорія товарів 1 | Електроінструмент |
| Категорія товарів 2 | Пили |
| Категорія товарів 3 | Пилки шабельні |
| Килькість, ходячи за хвиліну | 0-3000 |
| Напруга акумулятора, В | 18 |
| Платформа | M18 |
| Технологія | M18 щіткові |
| Рівень шуму, дБ | 93,9 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 160 ₴




