
Полотно для стрічкових пил MILWAUKEE, 1139,83х1мм, (?4мм товщина стінки), (3 шт.) (48390531)
1 772 ₴
- Готово до відправки
- Код: 48390531
0 (800) 33-83-95
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Deep Cut Band Saw Blades | Thin Metal
Набір полотен Milwaukee 1139.83 мм (3 шт)
Matrix II Steel
Зуби зі спеціальної швидкої сталі Matrix II для тривалого терміну служби та високої термостійкості.
Fine Tooth Design
24 зуби на дюйм забезпечують максимально плавний та чистий зріз у тонкостінних матеріалах без задирок.
Bi-Metal Durability
Гнучка спинка полотна з весняної сталі запобігає поломці, а тверді зуби гарантують точне різання.
Технічні характеристики:
| Довжина полотна | 1139.83 мм |
| Крок зубів (TPI) | 24 TPI |
| Крок зубів (мм) | 1.0 мм |
| Товщина матеріалу | до 4 мм |
| Матеріал зубів | Bi-Metal Matrix II |
| Кількість в упаковці | 3 шт |
| Артикул | 48390531 |
Оптимально для:
- Тонкостінна сталь (до 4 мм)
- Металеві труби та профілі
- Кольорові метали та алюміній
- Електротехнічні канали (EMT)
- Для повнорозмірних стрічкових пил
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 48390531 |
| Категорія товарів 1 | Витратні матеріали |
| Категорія товарів 2 | Полотна для стрічкових пилок |
| Термін зуба, (мм/") | 1,0 |
| Кількість в пакуванні, шт | 3 |
| Розмір / мм / " | 1139,83 x 12,7 x 0,51 |
| Сплав | Bi-Metal |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 772 ₴

