HSS Steel | Weldon Shank
Кільцева фреза Milwaukee HSS Ø20х30 мм
Weldon 19 mm
Універсальний хвостовик Weldon забезпечує надійну фіксацію в патроні будь-якого магнітного свердлильного верстата.
HSS Performance
Високоякісна швидкорізальна сталь гарантує тривалий термін служби та стабільну роботу при високих навантаженнях.
Precision Cutting
Геометрія фрези оптимізована для швидкого виведення стружки та отримання ідеально рівних отворів без задирок.
Технічні характеристики:
| Діаметр фрези | 20 мм |
| Глибина свердління | 30 мм |
| Тип хвостовика | Weldon 19 мм (3/4") |
| Матеріал | HSS (швидкорізальна сталь) |
| Оброблюваний матеріал | Сталь, кольорові метали, чавун |
| Тип інструменту | Магнітні верстати |
| Артикул | 4932343276 |
Особливості моделі:
- Ріже тільки кільце, а не весь об'єм металу
- Значно менше навантаження на привід верстата
- Висока швидкість виконання робіт
- Мінімальна кількість стружки при роботі
- Рекомендується використовувати з МОР
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4932343276 |
| Діаметр, у мм | 20,0 |
| Довжина робоча, мм | 30 |
| Категорія товарів 1 | Витратні матеріали |
| Категорія товарів 2 | Кільцеві фрези |
| Кількість в пакуванні, шт | 1 |
| Технологія | HSS |
| Тип хвостовика/садки | 19 мм WELDON |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 471 ₴


