
Дриль для сухого або вологого алмазного буріння MILWAUKEE DD 3-152, (1900Вт, 3 швидкості, кейс) (4933428000)
70 705 ₴
- В наявності
- Код: 4933428000
0 (800) 33-83-95
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Heavy Duty | 3-Speed Diamond Core Drill
Дриль алмазного буріння Milwaukee DD 3-152
1900W Power
Високопотужний двигун забезпечує стабільну роботу навіть при максимальних навантаженнях у бетоні.
3-Speed Gearbox
Тришвидкісний редуктор дозволяє підібрати оптимальний режим для коронок будь-якого діаметру.
LED Protection
Світлодіодний індикатор вчасно попередить про перегрів двигуна для запобігання поломкам.
Технічні характеристики:
| Потужність | 1900 Вт |
| Швидкість 1/2/3 | 550 / 1250 / 2700 об/хв |
| Макс. буріння бетон | 152 мм |
| Макс. буріння цегла | 202 мм |
| Тип хвостовика | 1/2" G + 1 1/4" UNC |
| Вага | 6.5 кг |
| Артикул | 4933428000 |
Комплект поставки:
- Дриль алмазного буріння DD 3-152
- З'єднувач для видалення пилу
- Гайковий ключ 32 мм
- Гайковий ключ 41 мм
- Кабель 5 м з PRCD
- Фірмовий пластиковий кейс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4933428000 |
| Гарантія, міс | 36 |
| Джерело живлення | Мережа 220В |
| Категорія товарів 1 | Електроінструмент |
| Категорія товарів 2 | Алмазний інструмент |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Потужність, кВт | 1,9 |
| Напруга | 220 |
| Платформа | Мережевий |
| Швидкість у разі навантаження, об/хв | 550/1250/2700 |
| Рівень шуму, дБ | 95 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 70 705 ₴









