Heavy Duty | K-Hex Demolition
Долото пласке широке Milwaukee K-Hex 400 х 80 мм
80 mm Blade
Широке лезо ідеально підходить для видалення великих шарів матеріалу, штукатурки та стяжки.
Shock Resistance
Виготовлено зі сталі преміум-класу, що стійка до зламу навіть при екстремальних ударних навантаженнях.
Maximum Power
Спеціальна обробка хвостовика гарантує 100% передачу енергії удару від інструмента до наконечника.
Технічні характеристики:
| Тип долота | Пласке широке (лопатка) |
| Загальна довжина | 400 мм |
| Ширина леза | 80 мм |
| Тип хвостовика | K-Hex 28,6 мм |
| Матеріал | Кована загартована сталь |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Артикул | 4932459776 |
Переваги конструкції:
- Прецизійна точність виготовлення хвостовика
- Знижений рівень зносу патрона інструмента
- Спеціальні грані для запобігання заклинюванню
- Висока швидкість руйнування матеріалу
- Збільшений робочий ресурс леза
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4932459776 |
| Довжина загальна, мм | 400 |
| Категорія товарів 1 | Витратні матеріали |
| Категорія товарів 2 | Долота |
| Кількість в пакуванні, шт | 1 |
| Ширина, мм | 80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 503 ₴

