Heavy Duty | K-Hex Demolition
Долото пласке Milwaukee K-Hex 400 х 35 мм
100% Energy Transfer
Ударна частина хвостовика прецизійно оброблена для повної передачі енергії на наконечник.
High Grade Steel
Виготовлено зі спеціальної сталі високої якості, надзвичайно стійкої до зламу та деформацій.
Precision Shank
Точна геометрія хвостовика K-Hex суттєво знижує знос патрона інструмента та самого долота.
Технічні характеристики:
| Тип долота | Пласке (зубило) |
| Загальна довжина | 400 мм |
| Ширина леза | 35 мм |
| Тип хвостовика | K-Hex 28,6 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Призначення | Демонтаж бетону / шлакоблоку |
| Артикул | 4932459775 |
Особливості застосування:
- Ідеально для знесення бетонних конструкцій
- Зменшений ризик зламу під навантаженням
- Висока швидкість демонтажних робіт
- Стійкість до інтенсивних ударних навантажень
- Збільшений робочий ресурс оснастки
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4932459775 |
| Довжина загальна, мм | 400 |
| Категорія товарів 1 | Витратні матеріали |
| Категорія товарів 2 | Долота |
| Кількість в пакуванні, шт | 1 |
| Ширина, мм | 35 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 442 ₴


