Shockwave™ Impact Duty | 3/4" Drive
Головка ударна Milwaukee ShW
Chrome-Moly Steel
Високоякісна легована сталь забезпечує виняткову міцність та довговічність при екстремальних навантаженнях.
Non-Slip Hex
6 точок захоплення та нековзка геометрія запобігають округленню граней кріплення та самої головки.
Durable Marking
Штамповане та заповнене чорнилом маркування діаметра гарантує видимість навіть після тривалого зносу.
Технічні характеристики:
| Тип головки | Ударна (Impact) |
| Тип хвостовика | 3/4" Square |
| Розмір головки | 46 мм |
| Кількість граней | 6 (Hex) |
| Матеріал | Хром-молібденова сталь |
| Конструкція | Стандартна (STD) |
| Артикул | 4932480376 |
Переваги конструкції:
- Максимальна довговічність Shockwave™
- Подвійний отвір та канавка для безпеки
- Лазерне гравірування номера деталі
- Оптимальна передача крутного моменту
- Стійкість до інтенсивних ударів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4932480376 |
| Тип Головки | Коротка |
| Вид розмірності | метричний |
| Категорія товарів 1 | Ручний інструмент |
| Категорія товарів 2 | Головки торцеві |
| Категорія товарів 3 | Головки ударні 3/4\" |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Призначення | Ударне |
| Розмір / мм / " | 46 |
| Тип хвостовика/садки | 3/4" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 275 ₴

