Shockwave™ Impact Duty | 1/2" Drive
Головка ударна Milwaukee ShW
SHOCKWAVE™ Steel
Хром-молібденова легована сталь забезпечує максимальну стійкість до циклічних ударних навантажень.
6-Point Grip
Спеціальна геометрія з 6 точками захоплення запобігає «злизуванню» кутів кріплення та головки.
Clear ID
Штамповане маркування, заповнене білим чорнилом, та лазерне гравірування для швидкої ідентифікації.
Технічні характеристики:
| Тип головки | Ударна (Impact) |
| Тип хвостовика | 1/2" Square |
| Розмір головки | 18 мм |
| Кількість граней | 6 (Hex) |
| Матеріал | Сталь Chrome-Moly |
| Конструкція | Стандартна (STD) |
| Артикул | 4932480312 |
Переваги моделі:
- Нековзка шестигранна геометрія
- Подовжена внутрішня конструкція
- Подвійний отвір для штифта та кільця
- Висока зносостійкість маркування
- Оптимізована для імпульсних гайковертів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4932480312 |
| Тип Головки | Коротка |
| Вид розмірності | метричний |
| Категорія товарів 1 | Ручний інструмент |
| Категорія товарів 2 | Головки торцеві |
| Категорія товарів 3 | Головки ударні 1/2\" |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Призначення | Ударне |
| Розмір / мм / " | 18,0 |
| Тип хвостовика/садки | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 298 ₴

